Dostawa serwerów
- Numer postępowania KR.250.11.2026
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-08-03 08:17 | - | |||
|
|
536371_2026_ogłoszenie_o_zamówieniu.pdf | 2026-08-03 08:17 | 187 KB | ||
|
|
SWZ_cz. ogólna-sig.pdf | 2026-08-03 08:17 | 673 KB | ||
|
|
Zał. nr 1 do SWZ_opz.pdf | 2026-08-03 08:17 | 92 KB | ||
|
|
Zał. nr 2 do SWZ_PPU.pdf | 2026-08-03 08:17 | 225 KB | ||
|
|
Zał. nr 3 do SWZ_JEDZ.zip | 2026-08-03 08:17 | 72 KB | ||
|
|
Zał. nr 4 do SWZ_wzór oświadczenia_przepisy sankcyjne.docx | 2026-08-03 08:17 | 24 KB | ||
|
|
Zał. nr 4 do SWZ_wzór oświadczenia_przepisy sankcyjne.pdf | 2026-08-03 08:17 | 159 KB | ||
|
|
Zał. nr 5 do SWZ_wzór_formularz_oferty.docx | 2026-08-03 08:17 | 35 KB | ||
|
|
Zał. nr 5 do SWZ_wzór_formularz_oferty.pdf | 2026-08-03 08:17 | 115 KB | ||
|
|
Zał. nr 6 do SWZ_oświadczenie_grupa kapitałowa.docx | 2026-08-03 08:17 | 24 KB | ||
|
|
Zał. nr 6 do SWZ_oświadczenie_grupa kapitałowa.pdf | 2026-08-03 08:17 | 124 KB | ||
|
|
Zał. nr 7 do SWZ_oświadczenie_aktualność informacji.docx | 2026-08-03 08:17 | 24 KB | ||
|
|
Zał. nr 7 do SWZ_oświadczenie_aktualność informacji.pdf | 2026-08-03 08:17 | 153 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
539921-2026_ogłoszenie_o_zmianie.pdf | 2026-08-04 08:17 | 190 KB | ||
|
|
KR.250.11.2026.5_modyfikacja_TZO.pdf | 2026-08-04 08:17 | 140 KB | ||
|
|
KR.250.11.2026.8_wyjaśnienia_SWZ.pdf | 2026-08-07 09:18 | 160 KB | ||
|
|
551898_2026_ogłoszenie_o_zmianie II.pdf | 2026-08-10 09:37 | 190 KB | ||
|
|
KR.250.11.2026.6_modyfikacja_SWZ_OPZ.zip | 2026-08-10 09:40 | 412 KB | ||
|
|
KR.250.11.2026.9_wyjaśnienia_SWZ II.pdf | 2026-08-12 11:30 | 168 KB | ||
|
|
563257_2026_ogłoszenie_o_zmianie_ogłoszenia.pdf | 2026-08-13 08:23 | 190 KB | ||
|
|
KR.250.11.2026.10_modyfikacja_SWZ II.zip | 2026-08-13 08:23 | 410 KB | ||
|
|
KR.250.11.2026.12_wyjaśnienia_SWZ III.pdf | 2026-08-18 11:05 | 146 KB | ||
|
|
KR.250.11.2026.13_wyjaśnienia_SWZ IV.pdf | 2026-08-24 15:06 | 157 KB | ||
|
|
585521_2026_ogłoszenie_o_zamienie_ogłoszenia.pdf | 2026-08-25 08:19 | 190 KB | ||
|
|
KR.250.11.2026.15_modyfikacja_SWZ III.zip | 2026-08-25 08:20 | 471 KB | ||
|
|
KR.250.11.2026.16_wyjaśnienia_SWZ V.pdf | 2026-08-27 09:22 | 148 KB |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
INFORMACJA_kwota_na_sfinansowanie_zamówienia.pdf | 2026-09-04 13:01 | 137 KB |
