Dostawa serwerów

  • Numer postępowania KR.250.11.2026
  • Typ postępowania Postępowanie unijne
  • Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-08-18

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Dostawy
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-04 13:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-04 13:15
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-08-03 08:17
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-08-03 08:17 -
    icon 536371_2026_ogłoszenie_o_zamówieniu.pdf 2026-08-03 08:17 187 KB
    icon SWZ_cz. ogólna-sig.pdf 2026-08-03 08:17 673 KB
    icon Zał. nr 1 do SWZ_opz.pdf 2026-08-03 08:17 92 KB
    icon Zał. nr 2 do SWZ_PPU.pdf 2026-08-03 08:17 225 KB
    icon Zał. nr 3 do SWZ_JEDZ.zip 2026-08-03 08:17 72 KB
    icon Zał. nr 4 do SWZ_wzór oświadczenia_przepisy sankcyjne.docx 2026-08-03 08:17 24 KB
    icon Zał. nr 4 do SWZ_wzór oświadczenia_przepisy sankcyjne.pdf 2026-08-03 08:17 159 KB
    icon Zał. nr 5 do SWZ_wzór_formularz_oferty.docx 2026-08-03 08:17 35 KB
    icon Zał. nr 5 do SWZ_wzór_formularz_oferty.pdf 2026-08-03 08:17 115 KB
    icon Zał. nr 6 do SWZ_oświadczenie_grupa kapitałowa.docx 2026-08-03 08:17 24 KB
    icon Zał. nr 6 do SWZ_oświadczenie_grupa kapitałowa.pdf 2026-08-03 08:17 124 KB
    icon Zał. nr 7 do SWZ_oświadczenie_aktualność informacji.docx 2026-08-03 08:17 24 KB
    icon Zał. nr 7 do SWZ_oświadczenie_aktualność informacji.pdf 2026-08-03 08:17 153 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon 539921-2026_ogłoszenie_o_zmianie.pdf 2026-08-04 08:17 190 KB
    icon KR.250.11.2026.5_modyfikacja_TZO.pdf 2026-08-04 08:17 140 KB
    icon KR.250.11.2026.8_wyjaśnienia_SWZ.pdf 2026-08-07 09:18 160 KB
    icon 551898_2026_ogłoszenie_o_zmianie II.pdf 2026-08-10 09:37 190 KB
    icon KR.250.11.2026.6_modyfikacja_SWZ_OPZ.zip 2026-08-10 09:40 412 KB
    icon KR.250.11.2026.9_wyjaśnienia_SWZ II.pdf 2026-08-12 11:30 168 KB
    icon 563257_2026_ogłoszenie_o_zmianie_ogłoszenia.pdf 2026-08-13 08:23 190 KB
    icon KR.250.11.2026.10_modyfikacja_SWZ II.zip 2026-08-13 08:23 410 KB
    icon KR.250.11.2026.12_wyjaśnienia_SWZ III.pdf 2026-08-18 11:05 146 KB
    icon KR.250.11.2026.13_wyjaśnienia_SWZ IV.pdf 2026-08-24 15:06 157 KB
    icon 585521_2026_ogłoszenie_o_zamienie_ogłoszenia.pdf 2026-08-25 08:19 190 KB
    icon KR.250.11.2026.15_modyfikacja_SWZ III.zip 2026-08-25 08:20 471 KB
    icon KR.250.11.2026.16_wyjaśnienia_SWZ V.pdf 2026-08-27 09:22 148 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia -
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa