Usługi cateringowe na potrzeby konferencji organizowanych przez Urząd Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej

  • Numer postępowania KR.250.10.2026
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Przedmiotem zamówienia są usługi cateringowe na potrzeby dwóch konferencji organizowanych przez Urząd Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części:
    • część nr 1 – obejmująca usługę cateringową podczas konferencji organizowanej w dniu 15 września 2026 r. w budynku Muzeum Historii Polski (zwanego dalej „MHP”)
    • część nr 2 – obejmująca usługę cateringową podczas dwudniowej konferencji organizowanej w dniach 4-5 listopada 2026 r. w Starej Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego (zwanej dalej „BUW”)
    Opis przedmiotu zamówienia objętego zakresem każdej z części zawarte jest w Załączniku
    nr 1 do Zapytania ofertowego. Oferty mogą być składane w jednej bądź w obu częściach przedmiotu zamówienia
    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-08-10 12:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-08-10 12:10
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-07-31 13:41
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-09-02 15:28

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-07-31 13:41 -
    icon Zapytanie ofertowe_catering-sig.pdf 2026-07-31 13:41 586 KB
    icon Zał. nr 1_opz.pdf 2026-07-31 13:41 112 KB
    icon Zał. nr 2_Formularz oferty.docx 2026-07-31 13:41 36 KB
    icon Zał. nr 2_Formularz oferty.pdf 2026-07-31 13:41 178 KB
    icon Zał. nr 3_Formularz cenowy.docx 2026-07-31 13:41 26 KB
    icon Zał. nr 3_Formularz cenowy.pdf 2026-07-31 13:41 83 KB
    icon Zał. nr 4_wzór_oświadczenie o niepodeganiu wykluczeniu.docx 2026-07-31 13:41 24 KB
    icon Zał. nr 4_wzór_oświadczenie o niepodeganiu wykluczeniu.pdf 2026-07-31 13:41 146 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon INFORMACJA_Z_OTWARCIA_OFERT_20260810.pdf 2026-08-10 13:58 152 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa