Usługa kompleksowego sprzątania pomieszczeń w budynku, przy ul. Hożej 76/78 i pomieszczeń w budynku przy ul. E Plater 18 w Warszawie, stanowiących siedzibę Urzędu Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej.
- Numer postępowania KR.250.4.2025
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2025-05-12 13:42 | - | |||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu_12.05.2025.pdf | 2025-05-12 13:42 | 102 KB | ||
|
|
SWZ_Usługa sprzątania 2025-2026_Platforma.pdf | 2025-05-12 13:42 | 317 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1 do SWZ-OPZ_ Usługa sprzątania 2025-2026.pdf | 2025-05-12 13:42 | 210 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2 do SWZ -Formularz ofertowy_Usługa sprzątania 2025-2026.docx | 2025-05-12 13:42 | 37 KB | ||
|
|
Załącznik nr 3 do SWZ- Oświadczenie wykonawcy 125 ust.1 uPzp.docx | 2025-05-12 13:42 | 30 KB | ||
|
|
Załącznik nr 4 do SWZ-PPU_Usługa sprzątania 2025-2026.pdf | 2025-05-12 13:42 | 265 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Odpowiedzi na pytania _usługa sprzątania_15.05.2025 r_.pdf | 2025-05-15 15:01 | 171 KB | ||
|
|
Odpowiedzi na pytania_usługa sprzatania 16.05.2025 r.-sig.pdf | 2025-05-19 08:42 | 370 KB | ||
|
|
Odpowiedzi na pytania_usługa sprzatania 19.05.2025 r..pdf | 2025-05-19 15:52 | 162 KB | ||
|
|
Zmiana treści SWZ_usługa sprzątania_19.05.2025_ Platforma.pdf | 2025-05-19 15:52 | 162 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2 do SWZ -Formularz ofertowy_zmiana 19.05.2025.docx | 2025-05-19 15:52 | 37 KB | ||
|
|
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty_Platforma_4.06.2025r.-sig.pdf | 2025-06-04 12:42 | 360 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Usługa kompleksowego sprzątania pomieszczeń w budynku, przy ul. Hożej 76/78 i pomieszczeń w budynku przy ul. E Plater 18 w Warszawie, stanowiących siedzibę Urzędu Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej. | 465 256,81 PLN | 2025-05-22 10:15:17 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
